WYKOŃCZENIA MIESZKAŃ • PERFEKCJA W KAŻDYM DETALU

PHU Florian » Rekomendacje

Promocje

Promocja dla mieszkań:
  • HORYZONT Ekolan
  • MARINA PRIMORE Ekolan
Wszystkie ustalenia co zakresu prac
prowadzimy na terenie remontowanego
lub wykańczanego obiektu.

Opinie klientów

Zebrane opinie pochądzą z portalu Trójmiasto.pl. Pozytywne opinie klientów to dla nas najcenniejsza nagroda za wykonaną pracę oraz zawsze większa motywacja do polepszania naszych usług. Gorąco zachęcam do przesyłania opinii na temat wykonanych prac za pośrednictwem portalu trójmiasto.pl oraz mapy.google.pl.

FHU Florian to firma oferująca usługi na "europejskim" poziomie. Wysoka kultura osobista Pana Krzysztofa jak również wszystkich pracowników, to taki miły dodatek do fachowej pracy. Każdy problem można było skonsultować telefonicznie lub osobiście-licząc w zamian na poradę opartą rzetelną, profesjonalną wiedzą. Pan Krzysztof należy do osób uczciwych i sumiennie wykonujących swoją pracę. Wszelkie koszty były wcześniej nam znane (stała cena usługi w przeliczeniu za 1m/kw), jak również Pan Krzysztof na bieżąco przesyłał nam zeskanowane paragony za zakupione produkty. Prace przebiegły zgodnie z wcześniej wyznaczonym terminem - co dla nas było bardzo cenne. Patrząc z perspektywy czasu, żałujemy tylko, że tak późno natrafiliśmy na firmę Pana Krzysztofa i nie powierzyliśmy mu wszystkich prac wykończeniowych - przypuszczam, że przebiegłyby one wówczas znacznie szybciej. Jeszcze raz gorąco polecam i pozdrawiam! 

Magdalena

Termin skorzystania z usługi: luty 2010

 

Chciałabym podziękować Panu Krzysztofowi i jego ekipie za dobrą pracę. Są to ludzie znający się na swym fachu. Kupiłam stare mieszkanie do totalnego remontu, a firma poradziła sobie z każdym problemem. Jestem bardzo zadowolona, tym bardziej, że słyszałam różne opowieści od znajomych o nieuczciwych ekipach i spodziewałam się kłopotów. I tu miłe zaskoczenie. prace przebiegły spokojnie, bez żadych zgrzytów. Co nie było pewne na 100% wyjaśniał jeden telefon. Jakość bardzo dobra, materiały sami kupowali-nie byłam tym obarczona. Słowem było tak jak powinno, dlatego polecam tą ekipę z czystym sumieniem.

Anna Lemke
Termin skorzystania z usługi: styczeń-luty 2010


trental ohne rezept kaufen erythromycin ohne rezept kaufen atarax rezeptfrei kaufen clindamycin kaufen ohne rezept buy propranolol australia permethrin spray kopen comprar parlodel sro 5 mg comprar arcoxia 90 mg atrovent comprar holzschutzmittel permethrin kaufen imuran 50mg comprar